Moje služby

Vymyslím pro vás kreativní koncept či marketingovou strategii, pomůžu vám chovat se zodpovědně a pečovat o své zaměstnance tak, abyste se stali zaměstnavatelem snů a love brandem, který dělá dobro. Udělám vám komunikační audit a navrhnu, co byste mohli dělat líp. Můžeme se klidně spojit na jednorázovou konzultaci, časově omezenou kampaň či na dlouhodobou spolupráci. Určitě se spolu domluvíme také na přípravě školení na míru. Pro neziskové organizace nabízím úvodní konzultaci/školení zdarma. 

Mojí předností je komplexní přístup k marketingové komunikaci s přesahem do společenské odpovědnosti a HR marketingu. Jsem kreativec a stratég. Nejvíce mě baví kreativní proces, při kterém využívám nabízejících se synergií do dlouhodobě smysluplné strategie. 

Na základě svých zkušeností s desítkami klientů z komerční i nekomerční sféry jsem vytvořil unikátní metodu Kreativní kruhy, která vám pomůže zažehnout vaši kreativitu a dojít k vytouženým výsledkům během 3 hodin. Zjistěte více o Kreativních kruzích zde.

Kreativita & 
Komunikace

Každý potřebuje komunikovat. Ale ne každý umí vyprávět svůj příběh tak, aby zaujal.

Já vám s tím mohu pomoci. Díky svým zkušenostem je mojí předností komplexní kreativní přístup, kde propojuji následující světy:

  • Kreativita & Strategie
  • Brand Management
  • Social Marketing
  • Public Relations
  • Social Media Marketing
  • Digital Marketing
  • Offline Marketing
  • Activation & Events

Společenská
odpovědnost

Trápí mě, když vidím firmy, které dělají dobro v rámci svých CSR programů, jen aby si mohly odškrtnout položku na seznamu a odreportovat pár čísel v Excelu. O tom společenská odpovědnost není.

Věřím v zodpovědnost, která je zakódována do samotného nitra každého z nás, u firem pak do smyslu jejich podnikání – do jejich produktů a služeb.

Pomůžu vám najít hlubší smysl vašeho podnikání tak, aby prospívalo okolnímu světu. Následně vám pomůžu nastavit takovou komunikaci, která vám dlouhodobě přinese víc než reklamní kampaň.

HR Marketing &
Employer Branding

Nenaplněný lidský potenciál. Bohužel ho můžeme vidět dnes a denně kolem sebe v mnoha firmách.

Díky naší generaci mileniálů, která je již pár let skloňována všemi pády, se lety budovaný systém vydělávání na život začíná hroutit a lidé se začínají pídit po hlubším smyslu jejich práce.

Pokud spojíme smysluplnou marketingovou komunikaci se společenskou odpovědností, získáme dobrý základ, abychom se stali zaměstnavatelem snů.  To umocníme employer brand strategií, kterou promítneme do nástrojů HR marketingu a doplníme vhodnou interní komunikací. A přesně s tím vám mohu pomoci.

Společně můžeme měnit svět k lepšímu.
Pojďme na to, kontaktujte mě hned teď!

Reference

Kolik to bude stát?

Odměnu za mou práci si ujasníme při prvním setkání. Ve svých hodinových sazbách rozlišuji tři kategorie: standardní spolupráce (100 %), spolupráce se slušnými firmami, oblíbenci a přáteli (80 % standardní sazby) a spolupráce s neziskovými organizacemi (50 % standardní sazby). Takže nebojte a kontaktujte mě. 🙂