Kreativní kruhy

Chybí vám kreativní nápady a interní brainstormingy nepřinášejí vytoužené výsledky? Chcete nezaujatý pohledu zvenčí, ale zároveň se vám hned nechce najímat specializovaná agentura? 

Ideálním řešením je pro vás Kreativní kruh, což je unikátní metoda, kterou jsem vytvořil na základě svých zkušeností s desítkami klientů z komerční i nekomerční sféry. 

Kreativní kruh = (brainstorming + poradní kruh + vy) × moje zkušenosti a kreativita

Kreativní kruhy v sobě nesou to nejlepší z kreativní bouře brainstormingů, sdíleného know-how mastermind skupin a kolektivní inteligence poradních kruhůVýsledkem je efektivní metoda, která využije vašeho kreativního potenciálu s mými zkušenostmi a vlastní kreativitou a přinese vám nové nápadyinspiraci a spojitosti. Navíc významně podpoříte vztahy ve vašem týmu a firemní kulturu.

Kreativní kruhy

Během 3 hodin společně dojdeme ke konkrétnímu výsledku ušitému na míru a vy budete vědět, co dál. Je jedno, jestli jde o komunikační strategii, vývoj nového produktu, nastavení brandu či interní komunikace. Tento postup je široce uplatnitelný, protože předpokládá, že řešení je ve vás. Já vám pomohu ho najít a rozproudit vaši kreativitu. Z ohlasů klientů vím, že z toho budete ještě dlouho těžit. 🙂

Proč je pro vás Kreativní kruh ideální?

Kreativní řešení na míru
Komplexní přístup
Úspora času a peněz
Konkrétní výstup
Příjemná spolupráce

Otázky a odpovědi

Nejdříve se domluvíme na společné úvodní schůzce, kde probereme do hloubky váš záměr. Budu se vás hodně ptát a čím více informací a podkladů od vás dostanu, tím lépe se na společné tvoření připravím. Zkrátka společně připravíme Kreativní kruh na míru tak, abyste z něj měli maximální užitek

Následně  naplánujeme Kreativní kruh na dopoledne všedního dne, abychom se do společného víru kreativity ponořili hezky zčerstva. Vybereme 3-9 lidí z vašeho týmu, kteří se Kreativního kruhu zúčastní. Čekají nás společné 3 hodiny, které využijeme na maximum, ale dáme si i pár menších přestávek, abychom to zas s tou kreativitou nepřehnali… 🙂 Tady je orientační harmonogram:

  • 09:00 – 09:30 Úvodní rozproudění, představení, vydefinování společného cíle
  • 09:30 – 09:55 První kreativní kolečko
  • 09:55 – 10:00 Pauza
  • 10:00 – 10:20 Inspirace
  • 10:20 – 10:45 Druhé kreativní kolečko
  • 10:45 – 10:55 Průběžné zhodnocení
  • 10:55 – 11:00 Pauza 
  • 11:00 – 11:40 Kreativní smršť 
  • 11:40 – 12:00 Syntéza výstupů, definice dalších kroků

Pro Kreativní kruh vybereme vhodné místo dle vašich možností, kde nás po celou dobu nebude nic vyrušovat a zároveň budeme mít k dispozici tabuli/flipchart a projekční techniku. Případně se můžeme domluvit na externím místě konání.

Vše společně připravíme na míru vašim potřebám.

3-9 lidí je ideální počet podle mých zkušeností. Při společné úvodní schůzce, která bude Kreativnímu kruhu předcházet, společně do hloubky probereme váš záměr a podle toho vybereme vhodné účastníky tak, aby Kreativní kruh byl pro vás maximálně přínosný.

„Dělej, co tě nejvíc baví.“ Za devět let, co působím v branži marketingové komunikace, jsem si uvědomoval, že nejvíc mě baví kreativní proces, tvoření ideí a strategií. V tom jsem nejsilnější a úspěšně jsem si to vyzkoušel napříč světy PR, reklamy (ATL), digitálu, sociálních médií i HR marketingu, kde jsem se staral o prémiové klienty v předních českých agenturách. (Více o mém příběhu zjistíte zde a reference zde.)

Na volné noze jsem pak začal navazovat také spolupráce s neziskovými organizacemi, kterým jsem chtěl pomáhat s komunikací. Opět jsem si ověřil své nejsilnější stránky. A tak mi s každým novým klientem víc a víc krystalizovala představa, jak celý kreativní proces zefektivnit. Když jsem poznal metodu poradních kruhů, měl jsem jasno. 

Proto vám představuji Kreativní kruhy, které v sobě nesou to nejlepší z kreativní bouře brainstormingů, sdíleného know-how mastermind skupin a kolektivní inteligence poradních kruhů. To vše s přidanou hodnotou mých zkušeností a kreativity sobě vlastní. 🙂 

Záleží na vás a určitě společně nalezneme vhodné řešení při úvodní schůzce. Ideální je Kreativní kruhy zařadit pevně do života vaší organizace a pořádat je pravidelně alespoň jednou za tři týdny.

Naučím vás Kreativní kruhy používat a uvidíte, že si je hned osvojíte. 🙂 

Kreativní kruh pro svou organizaci můžete poptat formulářem níže nebo mi napište rovnou na ahoj@mireksliz.cz. Domluvíme se na společné úvodní schůzce, kde probereme do hloubky váš záměr a připravíme Kreativní kruh na míru tak, abyste z něj měli maximální užitek.

Cena je závislá na náročnosti příprav a počtu objednaných Kreativních kruhů. Čím více Kreativních kruhů objednáte, tím levněji vás vyjde jeden společný Kreativní kruh. Neziskovým organizacím a bohulibým projektům poskytuji slevu.

Ano! Sice to postrádá nezaměnitelnou tvůrčí atmosféru osobního setkání, ale zase každý může být v pohodlí domova nebo kdekoliv, kde se připojí k internetu. Využijeme k tomu nástroj pro online komunikaci, se kterým máte nejlepší zkušenosti pro konferenční hovory (např. Zoom, Skype) nebo Jitsi Meet. Náš společný Kreativní kruh připravíme tak, abychom se co nejvíce přiblížili úžasné tvůrčí atmosféře opravdového setkání v kruhu. 🙂

Kdy můžeme začít a kolik to bude stát?

Začněme tím, že vyplníte formulář níže, na základě kterého se vám v nejbližší době ozvu s návrhem ceny a volných termínů, abychom se domluvili na Kreativním kruhu přesně podle vašich potřeb. A pokud nemáte rádi formuláře, tak mi napište přímo na ahoj@mireksliz.cz

Už teď se těším, co společně vymyslíme!  🙂

Zaškrtněte vše, s čím vám mohu pomoci.
Pokud se chcete rozepsat, tak využijte toto místo. 🙂