Kreativní kruhy

Chybí vám kreativní nápady a interní brainstormingy nepřinášejí vytoužené výsledky? Chcete nezaujatý pohledu zvenčí, ale zároveň se vám hned nechce najímat specializovaná agentura?

Ideálním řešením je pro vás Kreativní kruh, což je unikátní metoda, kterou jsem vytvořil na základě svých zkušeností s desítkami klientů z komerční i nekomerční sféry.

Kreativní kruh = (brainstorming + poradní kruh + vy) × moje zkušenosti a kreativita

Kreativní kruh je zjednodušeně řečeno vylepšená forma brainstormingu zkombinovaná s poradním kruhem. Výsledkem je efektivní metoda, která využije vašeho kreativního potenciálu s mými zkušenostmi a vlastní kreativitou a přinese vám nové nápady, inspiraci a spojitosti.

Během 3 hodin tak společně dojdeme ke konkrétnímu výsledku ušitému na míru a vy budete vědět, co dál. Je jedno, jestli jde o komunikační strategii, vývoj nového produktu, nastavení brandu či interní komunikace. Tento postup je široce uplatnitelný, protože předpokládá, že řešení je ve vás. Já vám pomohu ho najít a rozproudit vaši kreativitu. Z ohlasů klientů vím, že z toho budete ještě dlouho těžit. 🙂 

Proč je pro vás Kreativní kruh ideální?

Kreativní řešení na míru
Komplexní přístup
Úspora času a peněz
Konkrétní výstup
Příjemná spolupráce

Jak Kreativní kruhy probíhají?

Nejdříve společně naplánujeme Kreativní kruh na dopoledne všedního dne, abychom se do společného víru kreativity ponořili hezky zčerstva. Vybereme 3-9 lidí z vašeho týmu, kteří se Kreativního kruhu zúčastní. Čekají nás společné 3 hodiny, které využijeme na maximum, ale dáme si i pár menších přestávek, abychom to zas s tou kreativitou nepřehnali… 🙂 Tady je orientační harmonogram:

  • 09:00 – 09:30 Úvodní představení, představení zadání, vydefinování společného cíle
  • 09:30 – 09:50 První kreativní kolečko
  • 09:50 – 10:00 Pauza
  • 10:00 – 10:20 Inspirace
  • 10:20 – 10:40 Druhé kreativní kolečko 
  • 10:40 – 10:50 Průběžné zhodnocení
  • 10:50 – 11:00 Pauza 
  • 11:00 – 11:40 Kreativní smršť 
  • 11:40 – 12:00 Syntéza výstupů, definice dalších kroků

Pro Kreativní kruh vybereme vhodné místo dle vašich možností, kde nás po celou dobu nebude nic vyrušovat a zároveň budeme mít k dispozici tabuli/flipchart a projekční techniku. Případně se můžeme domluvit na externím místě konání.

Vše společně připravíme na míru vašim potřebám, takže už stačí se jen zeptat…

Kdy můžeme začít a kolik to bude stát?

Začněme tím, že vyplníte formulář níže, na základě kterého se vám v nejbližší době ozvu s návrhem ceny a volných termínů, abychom se domluvili na Kreativním kruhu přesně podle vašich potřeb. A pokud nemáte rádi formuláře, tak mi napište přímo na ahoj@mireksliz.cz

Už teď se těším, co společně vymyslíme!  🙂

Zaškrtněte vše, s čím vám mohu pomoci.
Pokud se chcete rozepsat, tak využijte toto místo. 🙂